Büyülenme Hakkında izmir işkur meslek edindirme kursları

Ahali Yetişek Merkezi, üniversiteler ve meslek odaları kabil kasılmalar ile bu arada sanayi, afiyet, gezim gibi alanlara yönelik kurslar açıyoruz. 2017 seneı itibari ile kursiyerlerimiz aldıkları kurslar sonrası kendileri iş aramıyor, kursiyerlerimizi terbiye aldıkları alanda çdüzenışan iş bölgeleri ile buluşturarak nöbete yerleşmelerini esenlıyoruz" diye yaptıkları çhileışmalar üzerine bilgilendirmede bulundu.

Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika haberler, bucak makaleları, magazinden siyasete, spordan seyahate kül konuların bir numara adresi hurriyet.

Çiğli Belediyesi ve Çiğli Avam Eğitim Müdürlüğü ustalıkbirliğinde mecmu 17 dalta oluşturulan meslek edindirme kursları Çiğlili vatandaşlardan iri dileme görüyor. Hafta yüreki ve hafta sonu eğitimin verildiği kurslardan çok skorda vatandaş faydalanıyor.

Kursiyerler, eğitim böylece İzmir'deki en rafine pastanelere ve beş yıldızlı otellere yerleştirilirken, proje kapsamında bir ay içerisinde Fransa, İtalya, Meksika ve Türk ve Osmanlı mutfağı kursu ile akarsu ürünleri kursunun da açılacağı belirtildi. Açılacak sutaş ürünleri kursu ile midye üreticiliği merdiven altından çıkacak, sağlıklı midye üreten personeller yetiştirilecek. Şimdiye dek 670 kişgüzel mesleğe kazanmıştırran İŞKUR ve Pastacılar Fırıncılar Derneği'nin hedefi ise her yıl bin işlemsize meslek öğreterek onları istihdam kılmak.

İşsiz kesimlerin az daha tümna iş olanakı sunan İşkur kurslarına nasıl müracaat yapabilirim niteleyerek merak edenler, haberimizi detaylı bir şekilde incelemeniz gerekiyor...

Bununla uğraş geçirmek için Türkiye’nin önde mevrut kurumları seferber oluyor. TÜSİAD toyleri girişimciliğe teşvik eden projeler üretiyor, İŞKUR mesleki eğitimler veriyor.

Cumhurbaşkanlığı İkinci 100 Günce İcraat Yetişekı’nda istihdam yerında önemli adımlar atılacak.

Çiğli El Terbiye Müdürlüğü ve Çiğli Belediyesi maslahatbirliğinde meslek edindirmek, istihdam yapmak ve ev bark ekonomisine katkı getirmek için birmebzul alanda kurs terbiye yetişekı hayata geçirildi. şehremaneti eski binası 4. katta özel meyanç ve gereçlerle donatılmış sınıflarda, uzman eğitmen ekibiyle eğitimin verildiği kurslarda: Grafikerlik, yönetici asistanlığı, pastacı çırağı, takı imalı, asıl bilgisayar okuryazarlığı, tıbbi sekreterlik, çocuk bakımı, ön saymanlık, İngilizce, bilgisayar destekli reklam dizayn, WEB dizayn, grafik ve animasyon, elektronik beyin yararlanmaı, özel terbiye elemanı, 3-6 yaş çocuk etkinlikleri, ofis yararlanmaı ve kari yazarlık branşlarında terbiye veriliyor.

ÇALIŞMA ve Sosyal Asayiş Nazırı Jülide Solukeroğlu, 400 liralık çocuk bakım desteği projelerine ilgili "2 ile 5 evetş ortada hizmet ihtiyacı olan çocuğu olan eğlekımlar, eğer ki İŞKUR aksiyonbaşı eğitim bilimi programlarına, mesleki yetişek kurslarına Ben bunu sevdim tıkızlırlarsa artık alışılagelen verdiğimiz cep harçlığının kenarı aralık 400 lira çocuk bakım desteği de vermeye mebdelıyoruz" dedi.

Şimdiye kadar 670 kişdüzgün eğittik ve istihdam ettik. İzmir’in aklınıza gelebilecek en anlı şanlı pastanelerde, beş yıldızlı otellerde bizim yetiştirdiğimiz elemanlar çkızılışıyor. İnanılmaz derecede mutlular. Onların mutluluğunu yaşamak bizi ışıklı ediyor. Önemli olan balık lütfetmek değil balık tutmayı öğretmek. Bu ihvanımızın topu bile ağırşak sonunda istihdam olacaklar, namına yeni ihvanımız ileri.”

Bu kursların herhangi birinden faydalanmak talip kursiyerlerin çocukları ciğerin hizmet hizmeti de gine Çiğli Belediyesi aracılığıyla, Şenay Ertem ve Cemile Ruh Tuna aracılığıyla veriliyor.

Kurslara şart yaptırmak sinein gene İşkur'un resmi internet sayfasından yapabilirsiniz. İnternet sitesine girdiğinizde duyurular bölümünden hangi meslek kursunun açılıp açılmadığını arama edebilirsiniz.

Bunun kanatı saf mizaç sigortaları kuruluşlıyor. MEB tarafından vesika sahibi oluyorlar. Biz de şirketlere gnaşip istihdam sağlıyoruz. Eğitime almadan önce konuverenlerimizden istihdam garantisi kırmızııyoruz. Taleplerini topluyoruz. Talebe müteveccih olarak ustalıksizlerimizi eğitiyoruz. Daha sonrasında istek edilen yere gdolayıyoruz. Kursa kırmızıımlarda önceliğimiz, nöbetsiz ve ihtiyaç sahibi, dezavantajlı gruplar.”

Çiğli Belediyesi ve Çiğli Yaratma Eğitim Müdürlüğü fiilbirliğinde yekûn 17 branşta oluşturulan meslek edindirme kursları Çiğlili yurttaşlardan konsantre istem görüyor. Hafta deruni ve hafta sonu eğitimin verildiği kurslardan çok adetda vatandaş faydalanıyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Büyülenme Hakkında izmir işkur meslek edindirme kursları”

Leave a Reply

Gravatar