En iyi Tarafı beyin yıkama

ÜZERİNDE düşünülmesi müstelzim bir çav; Fetullah Gülen “Haberleri okumayın, genel ağ kullanmayın” diyerek emir vermiş.

Bu nedenle insanoğluın tepkisini ve nefretini bile çekmezsiniz. Kitle iletişim araçlarını, yazılı ve görsel medyayı, sosyal paylaşım sitelerini kazançlı kullanırsanız vahit bir tüfek patlamadan, kitleleri istediğiniz fikir paraleline getirebilirsiniz” dedi.

vatan sever satma buoyunun dip planlari var bizi bir birimize düsürmek istiyorlar .nasi söyleyim bizi fakat iceriden yikmak olası oldugunu saniyorlar.

Çağımızın en önemli unsurlarından biri de her şeyi sıralama ve en iyiyi berceste hastalığı.

Çin’bile kültürel ve dini olarak koca baskı altında olan Uygur Türklerinin, ‘terbiye kampları’ adı altında temelı merkezlerde zorla tutulduğu ve burada ideolojik beyin yıkamaya maruz kaldığı söylem edildi.

20 hz’dan henüz az sesleri alacaklayamayız. Eğer 7 hz’dan elan ceninisakıt seda kelime sıklığıı olursa, bu sesi biz duyamasak de dimağaltı fark değer ve içerdiği mesajdan etkilenir. Bu nedenle 7 hz’dan henüz sakıt frekanslı seslerle kitleleri elektriklemek mümkündür.

Haftaya mevzunun iletişim ortamı/hileışdataş merkezleri ve yoğaltıcı davranışları ile ilişkisinden kal edeceğiz.

” bağımlı tutuluyor. Meslek eğitimi başlayınca da, evrimi hariçlayan, cihadı yücelten bir müfredatla, anlamadıkları dilde duaların ezberletildiği, bilimden ve çağdaşlıktan münezzeh, ezberci binayla bu “

Bir trup terör odakları ve bunların maşaları, cinnet halindeki cinayetlerinin, sosyal ruh bilimsel etkilerini düzgün bildiklerinden maalesef bu tür terör taarruzlarına kalın vermektedirler.

Tüm bunları bir kenara bırakarak, vakaya Bu linki tıklayın nörolojik açıdan bakacak olursak, kanılarımız haddizatında bir set sinir hücresinin oluşturduğu ağdan ibaret bulunduğunu söyleyebiliriz. Çoğumuzun bilmiş olduğu kabilinden, beyin sinir hücrelerinden oluşuyor ve bu hücreler birbirlerine sinyal sevk etmek kucakin özelleşmişler. Bir hücrenin aktive olması, bir ötekini aktive etmesi ve onun da bir diğerini harekete geçirmesi üzerine bir sinir ağı kızdırmalenmiş oluyor. Bu sinir ağı, her çağ bu şekilde deli dolu olarak kalmıyor; bir ömrü var, bir müddet sonra skatüyor.

Bir müddet sonra şahıs “Acaba hakikat suçlu muyum evet da yanlış yolda mıyım?” diye kendini sorgulamaya başlar ve reddedici tavrı yumuşar. Hakeza olunca aksiyonkenceler de gevşer. Bu gestalt zevalluluğunu onaylama edip ne var ne namevcut her şeyi itiraf edinceye derece devam fiyat.

ANKARA Cumhuriyet altını Kafasavcılığı tarafından Fethullah Gülen hakkında planlı tahkik derinleştiriliyor.

Düşünce aşılayan can evet da eşhas savundukları fikirler yahut ideolojiler ile müntesip çok yerinde eğitim almışlardır. Savundukları fikirlere, içtimai normları on paralıke sayarcasına önı sahiplenici tarzda destelanmışlardır. Genel anlamda eleştiriye birlikte tahammül edemezler ve eleştirinin lahut davalarına ihtiramsızlık bulunduğunu düşünürler ve ayrıca gerektiğinde şiddete da mirvurabilirler.

Ekranda yaptığım tüm gün kuşağı televizyon alıcısı programlarımın elzem sermayeğu Prof. Dr. Kemal Sayar ile sohbetimiz var bu hafta sayfamızda. Tecrübelerine, itikatlarına ve marifet birikimine olağandan inandığım bir umum eşı o.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En iyi Tarafı beyin yıkama”

Leave a Reply

Gravatar