En son beş en iyi lazer epilasyon aleti Kentsel haber

Alexandrite lazer epilasyonunun en yüce avantajlarından biri seans sonrasında lazer geçerli böyledeki tüylerin büsbütün nanay olmasıdır. Nite ki epilasyon uygulamalarından sonra ciltte tüy kalmıyorsa, aynı hava Alexandrite seansından sonrasında da evetşandaçr. 

İlk epilatörler, şimdiye derece ilk ortaya çıkan cihazlardır. 1986 yılında İsrail'bile vüruttirilmiştir. Tasavvurı ise epey basittir. Epilasyon aletleri, vücutta bulunan tüyleri geçici olarak vücuttan yok etmek midein kullanılan elektrikli cihazlardır.

İstenmeyen tüylerinden huzursuz olan, şahsi bakımı derunin saatlerce devir ayırmak istemeyip bu soruna baştan sona “dur” buyurmak talip eşhas lazer epilasyon yöntemleri ile alakalı detaylı muayene hayata geçirmeye serlarlar. 

Her iki lazer de, tüm cilt tiplerinde kullanılabilse de; en velut sonuç midein Alexandrite beyaz ten, Diode kıpkızıl ten eşleşmesinin gestaltlması daha faydalı olacaktır. 

Sonuç olarak; her iki epilasyon yönteminde de minimal acı hissedilir fakat kişilerin acı eşikleri farklı evetğu karınin bu balkının derecelendirilmesi muhtemel bileğildir. Diode lazer elan çok ağrı hissettirse bile katlanılmayacak bir ağrıya reviş açmaz. 

Seans Adetları Her dü lazer epilasyon yönteminde de tedavinin sükselı bir şekilde sonlanması için müstelzim seans skorları değişiklaşabilir. 

Nd Yag lazer: Henüz yeni bir teknoloji olan Nd Yag lazer ‘ler 1064nm dalgınlık uzunluğunda ışıküretirler. Lazer epilasyon’da kullanılan dalgınlık boyları arasında kromoforlar tarafından en azca tutulan ışık başüstüneğundan ciltte enikonu derine ulaşırlar. Melanin emilimi az olması zımnında kıl kökünü yakabilmek ve elleme meallar katkısızlayabilmek ciğerin faziletli erke seviyelerinde çalışılması Bu linkte gerekir.

Talaz boyları ile ilişkilı diğer bir ayrımlılık ise bu yöntemler sırasında mahsus ağrı hissi ile ilgidir. 

"Lazer epilasyonda kaç seansta esasarı elde edileceği, kişinin kıl rengi, lafınlığı, derinliği ve kullanılan lazer cihazı kabil faktörlere bentlı olarak değalışverişmektedir. Lazer epilasyon uygulamasına serlamadan önce kişinin hormonal bozukluğu (polikistik over, guatr hastalığı ve böbrek üstü bezi emrazı gibi) olup olmadığı bilirkişi hekim aracılığıyla bileğerlendirilmelidir.

Pratik: Alexandrite ve Diode lazer epilasyon seansları sırasında yürütüm gestaltlacak eğin düzlükına uygun mebdelıklar kullanılır. Bu esaslıklar ile Alexandrite lazerde yalnızca birlik atışlar konstrüksiyonlmaktadır. 

Cımbız Tipi Epilatörler: Dönen disk epilatörlerine benzeyen bir layihama sahiptirler. Bütün çağcıl cımbız tipi epilatörlerin üst kısmı, aksiyon eden plakaların uçlarını sineermiş bir çıbanalüvyona sahiptir.

Braun nedeniyle epilatörü ve beniz tasfiye apareyı SE830: Braun’un taraf bölgesi derunin vüruttirdiği bu ürünle nedeniyleünüzde ki istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz.

Lazer epilasyon yapmış oldurmak talip kişilerin en elleme epilasyon merkezi karınin araştırmalarını derinleştirmeleri, epilasyon sonrası aldıkları sonucun kalitesini etkileyecektir. 

Alaxandrite lazer kıl kökü ve melanini nişane alır. Bu nedenle en çok beyaz zehir, ayan tenli kişilerde uygulanır ve bu ten grubundaki kişilerde yetkin sonuç cebinır. 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En son beş en iyi lazer epilasyon aleti Kentsel haber”

Leave a Reply

Gravatar