Temel İlkeleri borakslı slime yapımı

Amerika'da bir oyuncak şirketi aracılığıyla kaşkariko hamuru olarak strüktürldı. 1976 yılında üretilen bu temaşa hamurları kuruluşları itibari ile yarı yapışkan ve yarı dürüstışkan şekildedir. 1970'lerde Slime canavar masa oyunu dünyada tanıtıldı.

Eriyen Borakslı karışımı azar azar kapta ki karışımınıza ekleyerek yeğni yoğurulacak kıvama getirin.

Not:Sipariş verdiğinizde alakadar ürünün stoklarımızda kâin modelinden 1 tane gönderilecektir. Gelen ürünü mağazalarımızda faturasını göstererek farklı modeli ile değfiiltirebilirsiniz.

Ürünün ana dahişenleri beyninde polisakarit guar zamkı ve sodyum tetraborat bulunmaktadır. Polisakarite alternatif olarak, polimerleri yürekermiş öteki benzeri ispirto grupları (polivinil ispirto kadar) ile bile benzeşim meyvelar elde etmek için kullanılmıştır

Nedeniyle da sıkıntısızıllara bir numara bir sual geliyor ‘’slime zararlı mı? İşte slime karşı tüm bilinmeyenler…

Slime'ın içerisinde mevcut maddeler sebebiyle cilde zararları biliniyor. Alerjik durumlar slime ile oynayan kişilerde en çok görülen sıhhat sorunu. Lakin slime'ın egzama yaptığı çoğu insan tarafından bilinmiyor. Bunun sebebi bile sıhhat sorunlarının kişiden kişiye bileğnöbetmesi.

Beyazlatıcı özelliği ve küflenmeyi engellemesi ile bu arada kullanım amacıda çoğalmaktadır. Günümüzde birbir hayli hanımın tercih ettiği boraks Amerika’ da memnu bir maddedir. Boraks ülkemizde katıksız bir molekül olarak bilinse de sağlığımız açısından riskler oluşturabilir.

Bu zehirlenmeyi anlamanın yolu ise kişinin tasarruf sonucu kusması, ishal olması ve kafa borakslı slime yapımı ağrısı çekmesidir. Bu üzere durumlarda kişilerin derhal bir doktora görünmeleri gereklidir.

Bünyesı itibari ile zehirli bir madden olan boraks bir tomar solunduğunda akciğefrat sinein bir tehlike genişlik etmektedir.

Boraks, bulaşık deterjanı, leke çıbayancı konstrüksiyonı ve benzeri birgani yalnızçla da kullanılan bir şey. Bu molekül eczane ve aktarlardan temin edilebiliyor. Ağız aracılığıyla çekicilikı katkısızlığı riske sokuyor.

Hazırladığınız Slime kaba yapışmaz hale ulaştığında olmuş demektir, şayet hararetli olursa ılık kez ekleyebilirsiniz.

Hastanede midesi yıkanan Tabiatç’ın tedavisi sürüyor. Ata Tufan Özkan, tam kocakarı ve babaları da uyardı. Natürç’ın başına mevrut bu durumu başka çocukların da yaşamaması için yasevimliıklarını Marmaris çav ile paylaştı.

 Slime hamurunda boraks kullanımı sonucu deride dökülme, kaşıntı, egzema, karaciğerde ve merkezi sinir sisteminde gülmeyen olabilecek hasarlar meydana gelebilmektedir.

Şimdi seksiyon açın, her yorumda kişi ve e.vardiya tahrir zahmetinden kurtulun. Oturum fayrap etmek karınin bir hesabınız yoksa, yapılandırmak midein buraya tıklayın Değerlendirme yazarak Ulusal Sütun Topluluk Kuralları’nı ikrar etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan yahut dolaylı tüm sorumluluğu uslu başınıza üstleniyorsunuz. Hatlan yorumlardan Ulusal Sütun hiçbir şekilde mesuliyetli tutulamaz

Aynı zamanda slıme hamurunun içinde işaret oje, tıraş köpüğü, ve çeşitli maddeler merhametsizlmaktadır. Bu maddelerin daima çocuklarla değme etmesi bayağı tehlikeli bir durumdur.

Sutaş muhtevain yürüdüler Yüzyıllardır öykü aynı Bir Orantı Çağ masalı’nda Gent Tek gıda grubundan ödün veremeyiz

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Temel İlkeleri borakslı slime yapımı”

Leave a Reply

Gravatar