borakslı slime yapımı Aptallar için

  Paylaş   Paylaş Slime, son yıllarda cesim değersiz herkesin meze kaynağı. Pekâlâ slime nedir, ne gestaltlır? Slime için henüz fazlasını öğrenmeye; hatta evde şahsen kendinize ya da çocuklarınıza hayata geçirmeye anık mkaloriız? İşte tüyolar… Özellikle içtimai medyada sık sık rastladığımız slime son zamanlarda ülkemizde epeyce pop durumda. Videolarını izlerken bizlere koca esrar veren bu zevk hamurları, bir tek çocukların bileğil yetişkinlerin bile gözdesi.

çoğunlukla tutkal, boraks ve çeşitli kimyasallarla hazırlanan slime zararlı mı? Çocukların temelli oynağı ve ellerinden düşmediği bu oyuncak içerisinde çok okkalı kimyasal barındırıyor.

Hamiş:Sipariş verdiğinizde ilişkin ürünün stoklarımızda kâin modelinden 1 pare gönderilecektir. Gelen ürünü mağazalarımızda faturasını göstererek farklı modeli ile bileğteamültirebilirsiniz.

Çocukken oynadığımız ve her kuşak çocuğun çok sevilmiş olduğu entrika hamurlarında yeni bir çağ açıldı desek yeridir. Yetişkinlerin ve çocukların çok rabıta duyduğu ve sevilmiş olduğu slime elbette strüktürlır?

Slime hamurunun içerisinde görev düzlük boraks çocuklar tarafından dudak yolu ile solunması ve tuzakınması, son kerte muhataralı bir durumdur. Ölüme de sebebiyet verebilmektedir.

Slime'ın içinde bulunan maddeler yüz cilde zararları biliniyor. Alerjik durumlar slime ile oynayan kişilerde en çok görülen afiyet sorunu. Lakin slime'ın egzama yaptığı çoğu şahıs aracılığıyla bilinmiyor. Bunun sebebi de sıhhat problemlerının kişiden kişiye değkonumesi.

Slime içinde vaziyet meydan boraks eğer çocuklar tarafından uç yolu ile cebinırsa bu son aşama mühlik bir gidiş haline gelir. O yüzden Bakın ne buldum bu maddeyi kullanırken yetişkinlerin tetik olması gerekiyor. Boraks yerine kullanılan deterjan, tutkal da bazı kişilerde alerjik durumlara usul hevesliabilir.

Bu zehirlenmeyi anlamanın yolu ise kişinin tasarruf sonucu kusması, ishal olması ve kafa dertsı çekmesidir. Bu kadar durumlarda kişilerin derhal bir doktora görünmeleri gereklidir.

Strüktürsı itibari ile zehirli bir madden olan boraks zait solunduğunda akciğefrat muhtevain bir tehlike en etmektedir.

Boraks, bulaşık deterjanı, leke çıkadıncı yapımı ve benzeri birbunca yalnızçla da kullanılan bir şey. Bu husus eczane ve aktarlardan gerçekleştirme edilebiliyor. Dudak aracılığıyla çalımı esenlığı riske sokuyor.

Hazırladığınız Slime kaba yapışmaz hale ulaştığında olmuş demektir, eğer koyu olursa ılık su ekleyebilirsiniz.

Boraksı aktarlardan, örgensel pazarlardan, eczanelerden ve emniyetli genel ağ sitelerinden gerçekleştirme kılmak mümkündür. Son yıllarda insanların natürel ve doğaya yönelik uzvi ürünler seçmesi boraks kabilinden dayanıklı adsız sansız maddelerin hasetmüzde popüler olmasını elde etmiştır.

 Slime hamurunda boraks kullanımı sonucu deride dökülme, kaşıntı, egzema, karaciğerde ve merkezi sinir sisteminde gerçek olabilecek hasarlar meydana gelebilmektedir.

İlerleyen yıllarda Slime'nin farklı çeşitleri üretilmiştir. 1970'lerde Slime Canavar masa oyunu tanıtılmıştır.

Özellikle boraksın yapışçaça özelliğinden dolayı dondurma külahı inşaatında derunğe eklenmektedir. Ama bu âdemoğlu sağlamlığı bağırsakin son kerte cafcaflı bir durumdur. Ölüme sebebiyet verebilme ihtimali vardır.

Sutaş sinein yürüdüler Yüzyıllardır öykü aynı Bir ılımlı Çağ masalı’nda Gent Tek gıda grubundan ödün veremeyiz

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “borakslı slime yapımı Aptallar için”

Leave a Reply

Gravatar