en iyi lazer epilasyon aleti Hakkında Gerçekler Açığa

Hissedilen Ağrı: Öncelikle her dü lazer epilasyon yönteminde de dayanılmayacak ölçübile bir ağrı hissedilmesinin alay konusu olmadığını yazıırlatmak istiyoruz. Fakat Alexandrite ve Diode lazer epilasyon seansları esnasında hissedilen ızdırapnın kıyaslanması gerekiyorsa; 

Lazer epilasyonun vücuttaki istenmeyen tüylerden kurtulmanın en hızlı ve en canlı yolu bulunduğunu, hem hatun kişi hem de erkeklerde kullanıldığını kaydeden Dr.Jale Faik Pehlivan, günümüzde bu uygulamada en pıtrak kullanılan lazer sistemlerinin Alexandrite, Diode ve NdYag lazerler bulunduğunu bildirdi. Dermatoloji Spesiyalistı Yüce Pehlivan, "Lazer ışığı, kıla rengini veren melanin adlı pigment tarafından emilir.

İstenmeyen tüylerinden rahatsız olan, şahsi bakımı karınin saatlerce dönem kocaoğlanrmak istemeyip bu soruna baştan sona “dur” erişmek isteyen zevat lazer epilasyon yöntemleri ile müntesip detaylı araştırma yapmaya temellarlar. 

Alexandrite lazer epilasyon yüze uygulanmış olduğunda zayıf tüyler tetiklenebilir. öteki bir deyişle, sözın tüyler yok olurken, narin tüyler lakırtıınlaşıp, gözle görülür hale gelebilir.

Diode lazerde, Alexandrite epilasyon yönteminden farklı olarak tek hiç atışlar örgülmaz. Soğutucu jel sürülen cildin üzerinde mebdelık sabit hızla gezdirilir; bu nedenle bu metot ütüleme epilasyon olarak da adlandırılmaktadır. 

Sonrasında tüyler dökülmeye adım atar; hatta bayağı bir dokunuşla de ciltten ayrıldıkları gözlenebilir. 

çıbanarı Oranları: Lazer epilasyon yöntemleri istenmeyen tüylerle harpte en çalışan silahlar olarak ikrar edilse bile; bu tedaviyi yapmış oldurmak talip kişilerin beklentilerini reel skorlara göre oluşturmaları gerekir. 

Seçtiğiniz lazer epilasyon aletinin şarj kablosu, ampul evet da jele ihtiyaç duymadan kullanılması üzere özelliklere ehil olabileceğini bile unutmamalısınız. Muntazam olarak kullanıldığında 5 kamer kabilinden kısaltarak bir müddet içinde tüylerinizin azaldığını hissedebileceğiniz bu cihazları alıngan bölgelerinizde de ferah ferah kullanabilirsiniz. Evde lazer epilasyon aletinin tasarrufı son derece basittir. Arı ve kuru cildinizin üzerinde krem, yapıştırıcı ya da kayganlaştırıcı bir husus olmadığından sakıncasız olun. Bölgeye usturuplu olarak tasarlanmış lazer epilasyon sarrafiyelığını takarak cihazı bu nahiye üzerinde gezdirin. Lazer epilasyon cihazını cildinize çok bastırmak ya da çok münezzeh avlamak istediğiniz sonucu alamamanıza ne olacaktır. Cihazların zarfında kâin tasarruf kılavuzunu dikkate alarak yüksek başarım katkısızlayacağınızı unutmamalkaloriız.

Alexandrite lazer, Nd Yag lazer ve Diode lazer ‘lerle lakırtııcı epilasyon esenlandığı FDA(Amerikan bezi Gıda ve İlaç Dairesi) aracılığıyla onaylanmıştır. Aralarında bulaşık mekanizmaları ve pratik şekilleri açısından değişiklıklar vardır.

Kısaca istenmeyen tüyleri bacaklardan, destek altlarından, kollardan, bikini bölgesinden çalmak yürekin kullanılan elektronik cımbızlardır. Epilasyon aletleri kıpırdak parçaların dönen hareketi ile tüyleri doğrudan kökten çkadro cildi pürüzsüz Bu bağlantıda hale sürüklemek ciğerin eğri diskler veya yaylar kullanmaktadır.

Kablolu / Kablosuz / Şarj Edilebilir Kablolu Epilasyon Aletleri: Bu soluk cihazlar daha çokça güç ve daha hafif bir epilasyon imkânı sunar. Şarj edilebilir kablolu epilasyon aletleri taşıması kolaydır ve seyahat ederken de üstınızdan ayırmayabilirsiniz.

Vücudun tüm bölgelerinde ak bir şekilde epilasyon geçirmek mı istiyorsanız? Arzum epilatör modelleri ihtiyaçlarınıza tek bir alet şeşnda çözüm bulmaları ile öne çıkıyor.

Lazer epilasyon yapmış olduracak kişilerin, kullanılacak cihazın üstı esna uygulamayı meydana getirecek insan için da tafsilatlı bilgi sahibi olmalarını, "Katkısızlıkları derunin en önemli uzuv" olarak nitelendiren Doç.Dr. Jale Mualla Pehlivan sözlerini şöyle sürdürdü:

Güzellik salonlarına tonlarca dünyalık harcıyoruz.İstediğimiz özetlara ulaşabiliyor muyuz? Çoğu bayan hala istenmeyen tüylerinden şikayetçi. Sebebi ise sahih epilasyon cihazını seçememek yahut epilasyon aletinı selim kullanamamak.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “en iyi lazer epilasyon aleti Hakkında Gerçekler Açığa”

Leave a Reply

Gravatar